ankuva

Biz Kimiz?

Mobilya sektöründe 34 yıllık deneyim ile hizmet veriyoruz. Modern ve klasik tarzları bir araya getirdiğimiz mobilya modellerini uygun fiyatlarla; kalite ve güvenilirlik esasları ile tüketicilere sunuyoruz.

Hem modern hem de klasik tarzı sevenlere hitap ediyoruz. Birbirinden farklı modellerimiz, farklı renk ve kumaş seçenekleri ile mobilya sektörüne yön vermeye devam ediyor.

Yemek odasından yatak odasına; tv ünitelerinden koltuk takımlarına; köşe takımlarından genç odalarına kadar geniş ürün yelpazesi ile hizmet veriyoruz. Satış öncesi ve sonrası müşteri memnuniyetini ön planda tutan anlayışımız ile müşterimizin her zaman yanında olarak çözüm odaklı hizmet vermeye devam ediyoruz.

Kaliteyi uygun fiyatlarla sunuyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda kendimizi yenileyerek geliştiriyoruz. Ürün yelpazemizi de tüketicilerin beklentilerini karşılayacak şekilde genişletmeye devam ediyoruz.

Evinizi yenilemek, dekorasyonunuzu değiştirmek veya evinizi baştan aşağı dekore etmek için siz de mağazalarımıza uğrayabilir, kaliteyi evinize taşıyabilirsiniz.

Vizyonumuz

Fabrika satış mağazası konseptimizi showroomlarımızda uyguluyor, uygun fiyat politikamız ve ürün kalitemizle sektördeki etkinliğimizi devam ettiriyoruz. Kendini sürekli müşterilerin ve sektörün ihtiyaçları doğrultusunda yenileyen ve geliştiren bir marka olarak, yeni hedeflerimizle emin adımlarla ilerleyişimizi sürdürüyoruz. Mağaza sayımızı gelecek yıllarda daha çok arttırarak, Türkiye’de genelindeki tüm kullanıcılarımıza ulaşmayı hedeflemekteyiz.

Misyonumuz

Sunduğumuz modern ürün ve hizmetleri; kalite, uygun fiyat ve müşteri odaklı yaklaşımımızla tüketicilerimizle buluşturmak. Satış öncesi ve sonrası hizmetlerimizle müşteri memnuniyetini en üst noktada tutmak.

Kalite Politikamız

  • Müşteri Memnuniyeti ve sürekli iyileştirmeyi tüm çalışanlarımızla benimsemek,
  • Sektördeki tüm gelişmeleri yakından takip ederek ülkemize fayda sağlamak, alanınıda en iyisi olmak için kendimizi yenilemek,
  • Sunmış olduğumuz hizmetleri en iyi koşullarda sunmak, ürünleri en iyi şartlarda muhafaza etmek, doğru yere ve zamanında müşterilerimize ulaştırmak,
  • Nitelikli iş gücü için çalışanlarımızın eğitimini sürekli kılmak,
  • Satın Sonrası Servis Hizmetlerimizi; Müşterilerimize en hızlı, en kaliteli ve çözümsel şekilde sunmak,
  • Müşterilerimizin istek ve beklentilerini, Kalite Hedeflerimize yön verecek şekilde değerlendirmek,
  • Kalite Yönetim Sisteminde yer alan süreçlerin performanslarını ölçüp, takım ruhu çerçevesinde sürekli iyileştirme yönünde kullanmak,
  • Çalışanların İş Sağlığı ve güvenliği için gerekli tüm tedbirleri almak ve uygulamak,
  • Doğal kaynakların korunması, atıkların azaltılması, çevreye olan etkilerin minimum düzeyde tutulması ve enerji tasarrufunun gerçekleştirilmesi için tüm tedbirleri almak ve uygulamak.